Reference


" Již dlouhou dobu mě trápili otoky nohou a kotníků, vyzkoušela jsem kde co. Na doporučení kamarádky jsem navštívila paní Sýkorovou, která mi po konzultaci doporučila homeopatika, která by mi mohla pomoci. A světe div se, do týdne začal otok nohou ustupovat, nohy přestaly bolet!"

 " K návštěve  paní Sýkorové mě přivedli potíže mého 10-ti letého syna. Po rozchodu s manželem začal mít nevysvětlitelné výbuchy vzteku, horšil se ve škole. O homeopatikách jsem již něco četla, ale moc tomu nevěřila. Paní Sýkorová je velmi milá a má pochopení. Probrali jsme, za přítomnosti syna, náš problém z mnoha stran, dostala jsem cenné rady, které mi pomohly více syna pochopit a také homeopatikum. Už po několika dnech jsem pozorovala, že je syn klidnější, interval mezi výlevy vzteku se výrazně prodloužil a dokonce se po tom přišel omluvit. Neuvěřitelné, jak homeopatika, některými nazývané "placebo", dokáže působit. Ještě jednou děkuji! "

" Celý život mě doprovází různé strachy, nechtěla jsem si to připustit, až jsem začala mít fyzické problémy. Sebrala jsem odvahu a na doporučení známé jsem podstoupila terapii emocionální integrace. Bylo to pro mě neuvěřitelné. Přenesla jsem se do dětštví, kde jsem identifikovala situaci, kdy moje strachy začaly. Pochopila jsem, proč jsem později neustále reagovala na podobné situace právě strachem. Doporučuji všem, protože máme v sobě hodně bubáku, o kterých vůbec nevíme. Určitě to nebyla moje poslední terapie! "

" Po úrazu jsem, díky zdravotnímu omezení, začal mít psychické potíže, které vyústili v deprese. Vyhledal jsem lékařskou pomoc, ale léky mě hodně utlumovali. Hledal jsem alternativu, jak si pomoct, až jsem dotal kontakt na paní Sýkorovou. Velmi mi pomohl rozhovor s ní a následná terapie na zpracování emocí byla velmi náročná. Přišli jsme na problém, který vůbec nesouvisel s úrazem. Další den ukáplo ještě pár slz, ale tíživý pocit odezněl. Výborným pomocníkem mi byla i homeopatika."

" Naše babička začala mít po smrti dědečka úzkostné stavy s tíhou na hrudníku a pan neurolog, ke kterému babička dochází, po vyšetřeních shledal, že je to psychického rázu. Babička brala hodně léků a tak jsme kontaktovali paní Sýkorovou, zda by se to nedalo řešit homeopatiky. Doporučila nám Apis a Acidum phosporicum a babičky stav se opravdu zlepšil, ustal tlak na hrudníku a je veselejší. Homeopatika jsou podle mě dobrým pomocníkem, když je bolavá duše."

" Paní Sýkorová, během terapií s Vámi zažívám různé zajímavé věci. Konfrontace sama se sebou, někdy vytanou ublížení a křivdy z minulosti, které si vůbec nepamatuju a učím se poznávat sama sebe. Je to fajn, že takové terapie existují a já se po každé cítím svobodnější. Děkuju:).

"  Na paní Sýkorové oceňujeme, jak přesně dokáže pojmenovat a identifikovat emocionální příčimu problému, který řešíme. Při teapiích, které s manželem čas od času navštívme, abychom si udělali v hlavě pořádek, docházíme k úplně jednoduchému řešení našich leckdy žabo-myších válek:) Doporučuji každému, kdo se cítí unavený životem, sebou, prací atd." Ten, kdo pozná druhé, je chytrý, avšak ten, kdo pozná sám sebe, je moudrý. "

Terapie


Další

Designed by In Obscuro